fbpixel

Kontakty

Fakturační údaje a kontakty

VANFORRENT OLOMOUC s.r.o.

Borůvková 768/15, Holice
779 00 Olomouc
IČ: 07884907
DIČ: CZ07884907

Předávací místo

Adria Campers4U

Hněvotín
783 47 Hněvotín
GPS: 49.5689342N, 17.1858492E

Náš příběh

Půjčovna obytných aut a karavanů „VANFORRENT“ je rodinnou firmou, která vznikla díky našemu nadšení pro nezávislý styl cestování a dovolené. Poprvé jsme si půjčili obytné auto před sedmi lety a od té doby pravidelně i s našimi kamarády cestujeme po Evropě.     

Začátkem roku 2019 jsme se dohodli se zástupcem společnosti ADRIA na převzetí činnosti půjčovny – máme tak za sebou první úspěšnou sezónu. 

Vsadili jsme na kvalitní značku a díky úzké spolupráci se zastoupením ADRIA v ČR jsme se pro sezónu 2020 rozhodli obnovit náš vozový park. Došlo k prodeji všech starších vozů do r.v. 2018 a nově pořizujeme vozy Adria Matrix, což je kvalitativně vyšší řada obytných vozů.

V červnu 2020 jsme naši spolupráci se značkou Adria posunuli ještě dále a dohodli se na oficiálním zastoupení značky Adria a SunLiving se společností Campers4U – dnes již u nás v Hněvotíně najdete pobočku s kompletní nabídkou obytných aut a karavanů včetně autorizovaného servisu.

Naše flotila v půjčovně je velmi široká – aktuálně provozujeme 4 obytné vozy a dva karavany. Díky tomu si u nás dokážete vybrat pro svou dovolenou nebo cesty po Evropě, i když jste pouze ve dvojici nebo i ve větší skupině. 

Samozřejmostí je u všech našich vozů a karavanů dodatečná klimatizace obytného prostoru, markýza, veškeré nutné kempingové vybavení a u obytných aut držáky na kola.   

Naším hlavním cílem je Vaše spokojená dovolená se spoustou krásných zážitků, které se Vám budeme snažit díky kvalitním obytným vozům a karavanům se stářím do dvou let zprostředkovat.   

Těšíme se na spolupráci

Jana a Petr Sedlákovi
VANFORRENT OLOMOUC s.r.o.

Pošlete nám zprávu

Nabídka našich vozů

Zimní provoz

Novinka

Adria
Matrix Axess 650 SL

Zimní provoz

Automatická převodovka

Adria
Matrix Axess 670 SL

Zimní provoz

Novinka

Adria
Matrix Axess 650 SL

Kompaktní rozměry

Novinka

Sun Living
V65 SL

Karavan Altea z naší nabídky

Novinka

Hmotnost 1.350 kg

Adria
Aleta 552 PK