fbpixel

DOPORUČENÁ MÍSTA

Podersdorf am See

Kemp pro cyklisty, serfaře a milovníky vína

Hledáte opravdový ráj pro aktivní dovolenou? Pak je tento kemp u Neusiedler See tím pravým. Málokterý z regionů v Rakousku totiž nabízí tak rozvinutou síť cyklostezek jako je oblast Neusiedler See. Mají tady 2 dálkové a 13 místních značených tras a dále řadu propojovacích cyklostezek v celkové délce okolo tisíc kilometrů. Mimo to jsou u jezera i dvě hornaté oblasti se značenými trasami pro horská kola. Dovolenou u jezera si užijí rodiny s dětmi, aktivní cyklisté i ti, kteří chtějí jenom obdivovat krajinu. Jezero je také díky svým povětrnostním podmínkám cílem milovníků vodních sportů, pro které je nutný vítr (windsurfing, kiting)

Pokud cestujete s dětmi, pak rozhodně navštivte Familypark  Neusiedlersee , což je největší zábavní park pro děti v Rakousku. Menší park s dětskými atrakcemi se pak nachází i v Podersdorfu.

Oblast Neusiedlersee je také vyhlášená termálními lázněmi. Vodní svět Sonnentherme v Lutzmannsburgu je tím nejlepším místem pro rodinu – ať už s malými dětmi nebo teenagery. Pokud si chcete užít oázu klidu a relaxace, navštivte termální lázně St. Martins.

Tento kemp Vám poskytne dokonalé zázemí pro výlety do okolí. Naleznete zde čisté sociální zázemí, dětské hřiště, půjčovnu kol, šlapadel, samoobsluhu i restauraci a mnoho dalšího a hlavně je to kousek od hranic s ČR.

Seecamp Zell am See

Kemp u třpytivého jezera

Hledáte-li kemp  v krásné přírodě, rozhodně si zvolte právě tento. Užijete si dovolenou s dechberoucí atmosférou. Vykoupete se v jednom z nejčistších jezer Evropy, z ledovce si užijete výhled na Alpy. A v zimě na vás čeká 138 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti.

Energii můžete načerpat v různých wellness centrech, např. v Tauern Spa. Město Zell am See nabízí příjemnou městskou atmosféru a bohatý večerní program. Užít si můžete typickou rakouskou pohostinnost.

Seecamp se nachází přímo u jezera, při večeři si můžete vychutnat pohled do křišťálově čisté vody. Přes den si můžete třeba půjčit šlapadlo. Pro golfisty tu bude také ráj. O Golgklubu Zell am See – Kaprun mnozí lidé říkají, že je to nejkrásnějších 36 greenů mezi ledovcem, jezerem a horami.

Rodiče s dětmi zase ocení Topi club, což je dětský klub, který nabízí dětem bohatý program.

Berau am Wolfgangsee

Moderní kemp přímo u jezera

Jedete s obytným autem poprvé a nevíte úplně přesně, která destinace je ta správná? My doporučujeme kemp Berau am Wolfgansee, který byl dokonce zařazen mezi 15 nejlepších kempů v Rakousku.

Nachází se přímo u jezera Wolfgangsee a má hned několik předností. Je to ideální místo, odkud můžete podnikat výlety do okolí. Navštívit můžete celou oblast Salzkammergut. My doporučujeme například výlet do Salcburgu, města Mozarta.  Dalším místem, které nesmíte zapomenout navštívit, je  Orlí hnízdo. A romantickou procházku si užijete v obci Hallstatt, která patří ke Světovému dědictví UNESCO.

Jestliže se Vám nechce podnikat cesty do okolí a toužíte spíše po klidné dovolené, kemp Vám i toto umožní. Rezervovat si můžete místa na stání přímo u jezera a celý den si užívejte dokonalého výhledu jako my. A když se Vám bude chtít zasportovat, k dispozici je i půjčení loděk. Kemp je opravdu na vysoké úrovni, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak bez nich. Nechce se Vám přes den vařit? Pak si vyberte buď tradiční rakouskou restauraci, nebo pravou italskou pizzerii.  Vaše děti se mohou při čekání na jídlo pohrát na hřišti. Chcete s sebou vzít i svého čtyřnohého mazlíčka? Není problém, kemp je „dog friendly“.

Kemp Village

Moderní kemp nedaleko Benátek

Ideální kemp pro rodiny a lidi, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidu a pohodě. Kemp Village se nachází na pobřežním pásu Cavallino Treporti mezi Lido di Jesolo a Punta Sabbioni. Odtud se dostanete autobusem a motorovou lodí za pouhých 30 minut do Benátek, což ocení určitě především ti, kteří se nechtějí válet jen u moře. Odpočiňte si a užijte si pobřeží Jesola. K dispozici je zde bazén s vířivkou, relaxační prostor s lehátky ve vodě, dětský bazén a bazén s tobogány.

Písečná pláž nabízí dětem možnost užít si stavění hradů z písku, dospělým zase třeba zajezdit si na paddleboardu. Večer zajisté oceníte zdejší restauraci, která nabízí typická benátská, italská a mezinárodní jídla připravená z místních surovin nejvyšší kvality. Samozřejmostí je dětské hřiště i dětská herna, pokud by náhodou počasí nebylo úplně ideální.

Tento kemp ocení ale hlavně také majitelé pejsků. Je totiž přátelský k domácím mazlíčkům, a tak zde najdete vyhrazenou část přímo pro psy, kde jsou k dispozici také sprchy pro psy a mnoho dalšího. A co se nám na kempu líbí nejvíc? Že je jen pár hodin cesty z České republiky. J

RYCHLÁ REZERVACE

Chcete si nechat spočítat cenu ve Vámi zvoleném termínu? Vyplňte náš rezervační formulář a získáte detailně popsaný výpočet ceny.

Vyzvednutí:

Vrácení:

[string_chosen_admin_search_type]

Number of accommodation:

Dospělí

Děti

 

 

Hledání

×
Accommodation 1

Accommodation 2

Accommodation 3

Accommodation 4

Accommodation 5

Loading summary...

 

Celková cena je  

There are no active payment gateways. Please activate at least one payment gateway in HBook settings (HBook > Payment).

Zpracování...

Prosím zkontrolujte si správnost údajů než odešlete rezervaci

 

KONTAKTUJTE NÁS

Potřebujete poradit? napište nám