fbpixel

O nás 

Půjčovna obytných aut a karavanů „VANFORRENT“ je rodinnou firmou, která vznikla díky našemu nadšení pro nezávislý styl cestování a dovolené. Poprvé jsme si půjčili obytné auto před sedmi lety a od té doby pravidelně i s našimi kamarády cestujeme po Evropě.     

Začátkem roku 2019 jsme se dohodli se zástupcem společnosti ADRIA na převzetí činnosti půjčovny – máme tak za sebou první úspěšnou sezónu. 

Vsadili jsme na kvalitní značku a díky úzké spolupráci se zastoupením ADRIE v ČR jsme se pro sezónu 2020 rozhodli obnovit náš vozový park. Došlo k prodeji všech starších vozů do r.v. 2018 a nově pořizujeme vozy Adria Matrix, což je kvalitativně vyšší řada obytných vozů.

V červnu 2020 jsme naši spolupráci se značkou Adria posunuli ještě dále a dohodli se na oficiálním zastoupení značky Adria a SunLiving se společností Campers4U – dnes již u nás v Hněvotíně najdete pobočku s kompletní nabídkou obytných aut a karavanů včetně autorizovaného servisu. 

Naše flotila v půjčovně je velmi široká – aktuálně provozujeme 4 obytné vozy a dva karavany. Díky tomu si u nás dokážete vybrat pro svou dovolenou nebo cesty po Evropě, i když jste pouze ve dvojici nebo i ve větší skupině. 

Samozřejmostí je u všech našich vozů a karavanů dodatečná klimatizace obytného prostoru, markýza, veškeré nutné kempingové vybavení a u obytných aut držáky na kola.   

Naším hlavním cílem je Vaše spokojená dovolená se spoustou krásných zážitků, které se Vám budeme snažit díky kvalitním obytným vozům a karavanům se stářím do dvou let zprostředkovat.   

Těšíme se na spolupráci

Jana a Petr Sedlákovi
VANFORRENT OLOMOUC s.r.o.